Jive stol är en mycket bekväm stol i fin design och kan kombineras med valfritt matbord. Tillverkad i mörkbrun lackerad ek och med en mjukt stoppad sits i slitstarkt tyg i en grå/beige färg och med bekvämt rundad rygg för en behaglig komfort. Leveras monterad och säljs i 2-pack.
Jive stol mörkbrun
2750 kr
Med Jive får du stilfull design med fina linjer och formspråk. Bekväm mjuk sittkomfort får långa middagar och stolen passar utmärkt till de flesta matbord!
| Varumärke | Nfg |
|---|---|
| Färg | Mörkbrun med gråbeige sits |
| Längd | 54 cm |
| Bredd | 54 cm |
| Höjd | 79 cm |
| Stolsits | Stoppad |
| Sitthöjd | 46 cm |
| Material | Ek |
| Sittdjup | 43 cm |
| Övrigt | Säljs i 2-pack |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
















Recensioner
Det finns inga recensioner än.