Denna bekväma fåtölj skapar en inbjudande och tropisk känsla med sin genomtänka helhetsdesign. Tillhörande ljusa dynor är av mjukt polyestertyg. Stommen är tillverkad av naturfärgad bambu och det naturliga materialet ger varje enskild möbel en unik karaktär. En snygg och smart utomhusfåtölj helt enkelt som drar blickarna till sig och förhöjer bekvämligheten en sen sommarkväll. Bambu är ett naturmaterial som är otrolig snyggt och trendigt, däremot inte särskilt väderbeständigt. Rottingmöbler ska helst inte stå utomhus utan bör placeras i torra utrymmen. Undvik stora temperaturskillnader, enklaste rengöringen sker med fuktig trasa. Levereras monterad inklusive dynor.
Cane rottingfåtölj natur
5590 kr
Möblera uteplatsen med en klassisk rottingfåtölj i lyxig look från serien Cane. Slå dig ner och njut av en härlig fikastund i solen.
| Varumärke | Venture Design |
|---|---|
| Färg | Natur |
| Längd | 78 cm |
| Bredd | 77 cm |
| Höjd | 88 cm |
| Sitthöjd | 33 cm |
| Material | Rotting och tyg |
| Övrigt | Naturrotting bör förvaras under tak |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.




















Recensioner
Det finns inga recensioner än.