Aster soffa i handvävd konstrotting som ger en naturlig och klassisk känsla är en bekväm sittplats som pryder sin plats på din altan eller uteplats. Tillverkad i handvävd konstrotting i en beige kulör och ett smakfullt tyg i fin beige nyans som du kan matcha med många andra färger. Torkas enkelt av med en trasa, levereras monterad och är bara att packa upp och ställa på plats.
Aster soffa 3-sits beige/beige
14090 kr
Slå dig ner av härliga sommardagar i fina Aster, en bekväm och stilfull soffa i finaste konstrotting. Kompletteras med matchande fåtölj och ett soffbord för en komplett utegrupp.
| Varumärke | Brafab |
|---|---|
| Färg | Beige |
| Längd | 194 cm |
| Bredd | 93 cm |
| Höjd | 84 cm |
| Sitthöjd | 41 cm |
| Material | Konstrotting och tyg |
| Övrigt | Dynor ingår |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.














Recensioner
Det finns inga recensioner än.