Milan golvlampa från Artwood är en stiligt och fin lampfot i generös storlek och höjd. Lampfoten är tillverkad i matt svart stål. Lampskärm ingår ej utan kan köpas till, på bild Classic lampskärm.
Milan golvlampa svart stål
5980 kr
Dekorera golvet vid soffan eller fåtöljen med denna fina lampfot, passar även utmärkt bredvid sängen. Milan är en rejäl lampfot i fin och rustik design, komplettera med valfri lampskärm som passar i ditt hem.
| Varumärke | Artwood |
|---|---|
| Effekt | Max 40W |
| Längd | 30 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Höjd | 136 cm |
| Sockel | |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Lampskärm | Ingår ej |
| Ljuskällor | 1 |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.










Recensioner
Det finns inga recensioner än.