Montone lampfot från Artwood är en stilfull och praktisk golvfot i fin och stilren design. Tillverkad i svart aluminium.
Montone lampfot golv svart
5480 kr
Stiliga Montone ger ditt hem och golv ett fint lyft. En hög och stilren golvfot i luftig design, passar utmärkt bredvid soffan eller fåtöljen. Komplettera med valfri lampskärm efter tycke och smak.
| Varumärke | Artwood |
|---|---|
| Effekt | Max 40W |
| Längd | 30 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Höjd | 140 cm |
| Sockel | |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Lampskärm | Ingår ej |
| Ljuskällor | 1 |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.








Recensioner
Det finns inga recensioner än.