Desk bordslampa är en lampa med industriell känsla som passar lika bra i det moderna hemmet som i det klassika. Tillverkad i järn med en fin antikbrun färg som matchar hemmets alla färger på bästa sätt. Torkas enkelt av med en trasa.
Desk bordslampa antikbrun
4125 kr
En industriell lampa med charm och fin finish. Använd bordslampan på hemmakontorets skrivbord, på rullvagnen i vardagsrummet eller på byrån i hallen. Var du än placerar lampan kommer den att pryda ditt hem på bästa sätt
| Varumärke | House Doctor |
|---|---|
| Effekt | Max 40W |
| Längd | 31 cm |
| Bredd | 31 cm |
| Höjd | 48 cm |
| Sockel | |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Ljuskällor | 1 |
| Sladd | Genomskinlig med väggkontakt |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.














Recensioner
Det finns inga recensioner än.