Bordlampa industriell järn är en supercool lampa med den rätta patinan. Lampan är tillverkad i järn som är behandlat med ett klarlack, varje produkt har sitt unika utseende där skiftningar förekommer som en del av dess unika design. Perforerad yta som släpper igenom ljus och ger en fin spridning i rummet även med sladd med kontakt i svart. Använd ensam eller flera ihop.
Kelly bordlampa järn
1245 kr
| Varumärke | Trademark Living |
|---|---|
| Effekt | Max 40W |
| Färg | Järn med klarlack |
| Längd | 25 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Sockel | |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Ljuskällor | 1 |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.












Recensioner
Det finns inga recensioner än.