Taklampa cool design med en rå känsla som tillför det lilla extra till ditt rum! Tillverkad i järn som är behandlat med en klarlack och kedja och takkopp i samma färg, svart sladd. Avlång annorlunda form som passar perfekt över exemplevis en köksö eller bardisk.
Droppe industri taklampa järn
1895 kr
| Varumärke | Trademark Living |
|---|---|
| Effekt | Max 40W |
| Färg | Järn med klarlack |
| Längd | 30 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Höjd | 62 cm |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Ljuskällor | 1 |
| Sladd | Takpropp ingår ej |
| Övrigt | Vintage design där varje produkt har sin unika finish och färg |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.










Recensioner
Det finns inga recensioner än.