Ashby spotlight vägglampa brun från PR Home är en cool lampa i industriell design där metall och trä blandas. Ashby finns i flera storlekar och färger.
Ashby Spotlight Vägglampa Brun
799 kr
| Färg | Oil brown |
|---|---|
| Längd | 15 cm |
| Bredd | 15 cm |
| Höjd | 20 cm |
| Material | Metall och trä |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Typ av ljuskälla | E14 |
| Varumärke | PR Home |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.










Recensioner
Det finns inga recensioner än.