Adriano golvlampa från Artwood är en stiligt och fin lampfot i generös storlek och höjd. Lampfoten är tillverkad i matt svart metall med en lätt struktur på ytan och i form av en figur. Lampskärm ingår ej utan kan köpas till, på bild Classic lampskärm.
Adriano golvlampa matt svart
4720 kr
Dekorera golvet bredvid soffan eller fåtöljen med denna fina lampfot, passar även utmärkt bredvid sängen. Adriano är en rejäl lampfot i fin och rustik design, komplettera med valfri lampskärm som passar i ditt hem.
| Varumärke | Artwood |
|---|---|
| Effekt | Max 40W |
| Längd | 26 cm |
| Bredd | 26 cm |
| Höjd | 143 cm |
| Sockel | |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Lampskärm | Ingår ej |
| Ljuskällor | 1 |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.










Recensioner
Det finns inga recensioner än.