Andy matstol är en favorit för uteplatsen. En mycket bekväm stol med fällbar rygg där du enkelt kan luta dig tillbaka. Stomme i pulverlackad aluminium i en grön khakifärg och sits och rygg i textilene. Fina armstöd i teak. Levereras monterad, kombinera med valfritt matbord eller använd som solitär fåtölj.
Andy positionsstol grön/teak
1990 kr
Härliga Andy låter dig luta dig tillbaka efter måltiden så att du kan njuta länge. En bekväm positionsstol med reglerbar rygg, använd med eller utan dyna.
| Vikt | 5,5 kg |
|---|---|
| Varumärke | Brafab |
| Färg | Grön, offwhite och trä |
| Längd | 59 cm |
| Bredd | 73 cm |
| Höjd | 109 |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Material | Aluminium, textilen och teak |
| Övrigt | Ställbar ryggdel |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.












Recensioner
Det finns inga recensioner än.