Ashby vägglampa från Artwood är en stilfull och cool lampa i matt svart metall. Finns även i en mindre storlek.
Anzio vägglampa dubbel
3820 kr
| Färg | Svart |
|---|---|
| Längd | 50 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Höjd | 24 cm |
| Sockel | |
| Material | Metall |
| Max Watt | 40W |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Lampskärm | Ingår |
| Ljuskällor | 2 |
| Varumärke | Artwood |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.












Recensioner
Det finns inga recensioner än.