Arezzo golvlampa från Artwood är en stiligt och fin lampfot i generös storlek och höjd. Lampfoten är tillverkad i stål i färgen antique brass. Lampskärm ingår ej utan kan köpas till, på bild Cylinder lampskärm leather black.
Arezzo golvlampa antique brass
7480 kr
Dekorera golvet bredvid soffan eller fåtöljen med denna fina lampfot, passar även utmärkt bredvid sängen. Arezzo är en stilren lampfot i fin och rak design, komplettera med valfri lampskärm som passar i ditt hem.
| Varumärke | Artwood |
|---|---|
| Effekt | Max 40W |
| Längd | 35 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Höjd | 145 cm |
| Sockel | |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Lampskärm | Ingår ej |
| Ljuskällor | 1 |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.








Recensioner
Det finns inga recensioner än.