Arezzo bordlampa från Artwood är en stiligt och fin lampfot i generös storlek och höjd. Lampfoten är tillverkad i matt svart stål. Lampskärm ingår ej utan kan köpas till, på bild Cylinder lampskärm leather black medium.
Arezzo lampfot svart
3290 kr
Dekorera avlastningbordet eller fönstret med denna fina lampfot, passar även utmärkt på sängbordet. Arezzo är en stilren lampfot i fin och rak design, komplettera med valfri lampskärm som passar i ditt hem.
| Varumärke | Artwood |
|---|---|
| Effekt | Max 40W |
| Längd | 30 cm |
| Bredd | 15,5 cm |
| Höjd | 56 cm |
| Sockel | |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Ljuskällor | 1 |
| Sladd | Svart |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.








Recensioner
Det finns inga recensioner än.