Ashby single taklampa guld 19 cm från PR Home är en cool lampa i industriell design där metall och trä blandas. Ashby finns i flera storlekar och färger.
Ashby Single Taklampa Guld 19 cm
749 kr
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Färg | Pale gold |
| Längd | 19 cm |
| Bredd | 19 cm |
| Höjd | 25 cm |
| Material | Metall och trä |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Typ av ljuskälla | E27 |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.








Recensioner
Det finns inga recensioner än.