Ashby single taklampa guld 40 cm från PR Home är en cool lampa i industriell design där metall och trä blandas. Ashby finns i flera storlekar och färger.
Ashby Single Taklampa Guld 40 cm
2199 kr
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Färg | Pale silver |
| Längd | 40 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Material | Metall och trä |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Typ av ljuskälla | E27 |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.








Recensioner
Det finns inga recensioner än.