Bergamo bordlampa från Artwood är en stiligt och fin lampfot i generös storlek och höjd. Lampfoten är tillverkad i matt svart aluminium med en lätt struktur på ytan. Lampskärm ingår ej utan kan köpas till, på bild Classic lampskärm leather taupe large.
Bergamo lampfot svart
2980 kr
Dekorera avlastningbordet eller fönstret med denna fina lampfot, passar även utmärkt på sängbordet. Bergamo är en rejäl lampfot i fin och rustik design, komplettera med valfri lampskärm som passar i ditt hem.
| Varumärke | Artwood |
|---|---|
| Effekt | Max 40W |
| Längd | 34 cm |
| Bredd | 34 cm |
| Höjd | 60 cm |
| Sockel | |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Ljuskällor | 1 |
| Sladd | Svart |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.










Recensioner
Det finns inga recensioner än.