Berlin golvlampa från Artwood är en stilfull och praktisk lampa i fin design. Tillverkad i svart järn och lampskärm ingår. Finns i flera färger och kan matchas med Berlin bordslampa.
Berlin golvlampa black
6890 kr
| Varumärke | Artwood |
|---|---|
| Längd | 37 cm |
| Bredd | 16 cm |
| Höjd | 120 cm |
| Sockel | |
| Material | Metall |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Lampskärm | Ingår |
| Ljuskällor | 1 |
| Sladd | Svart |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.










Recensioner
Det finns inga recensioner än.