Gardy soffa är en bekväm och fin utesoffa till din trädgård eller uterum. Tillverkad i svart stål och en sits i svart konstrotting. För en bekvämare komfort ingår det även i sittdyna som är 5 cm tjock gjord i 100% polyester. Gardy är en riktigt användbar och vacker soffa till trädgårdsbordet eller som en egen sittmöbel där du behöver i en lätt vikt som du enkelt kan flytta omkring efter behov. Torkas av med en fuktad trasa, tänk på att förvara dyna torrt och borta från regn.
Gardy soffa svart konstrotting/tyg
5995 kr
Dekorativa Gardy ger ditt matbord ett lyft, eller så placerar du denna soffa som en liten solitär där du behöver en bekväm sittplats i trädgården
| Varumärke | Nordal |
|---|---|
| Färg | Svart |
| Längd | 126 cm |
| Bredd | 76 cm |
| Höjd | 83 cm |
| Sitthöjd | 41 cm |
| Material | Stål, konstrotting och tyg |
| Övrigt | Ute/inne |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.












Recensioner
Det finns inga recensioner än.