Graz bordslampa från Artwood är en stiligt och fin lampfot i smal storlek och hög höjd. Lampfoten är tillverkad i matt svart järm. Lampskärm ingår ej utan kan köpas till, på bild Graz lampskärm.
Graz lampfot matt svart järn
1990 kr
Dekorera avlastningbordet eller fönstret med denna fina och stilrena lampfot, passar även utmärkt på sängbordet. Graz är en stilfull lampfot i fin och enkel design, komplettera med Graz lampskärm eller annan valfri lampskärm
| Varumärke | Artwood |
|---|---|
| Effekt | Max 40W |
| Längd | 15 cm |
| Bredd | 15 cm |
| Höjd | 70 cm |
| Sockel | |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Ljuskällor | 1 |
| Sladd | Svart |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.








Recensioner
Det finns inga recensioner än.