Julita är en vacker premiumöbel med tvärgående teakribbor som genomgående inslag. Julita tar de raka linjerna från den skandinaviska designen med sig och skapar en skön matplats som sticker ut med sin stil samtidigt som den smälter in i omgivningarna. Tillverkad helt i natur teak, välj själv om du vill behandla din möbel med en teakolja eller lämna som den är för en fin grånad yta. Torkas enkelt av med en trasa och levereras monterad.
Julita positionsstol teak
6900 kr
Ställbar, vikbar, snygg och skön det kan inte bli bättre än så. Julita positionsstol i vacker teak med raka linjer passar perfekt både till vila och middagsbjudningar.
| Vikt | 11 kg |
|---|---|
| Varumärke | Brafab |
| Färg | Trä |
| Längd | 62 cm |
| Bredd | 73 cm |
| Höjd | 106 cm |
| Material | Teak |
| Övrigt | Fällbar |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.


























Recensioner
Det finns inga recensioner än.