Industriell golvlampa med maffig design som skapar ett blickfång i rummet. Tillverkad i järn i klarlack med en perforerad skärm som sprider ljuset fint, använd en ljuskälla med dekorativ glödtråd. Levereras omonterad.
Kelly golvlampa järn
2990 kr
| Varumärke | Trademark Living |
|---|---|
| Effekt | Max 40W |
| Färg | Järn med svart sladd |
| Längd | 45 cm |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 200 cm |
| Sockel | |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Ljuskällor | 1 |
| Övrigt | Vintage design där varje produkt har sin unika finish och färg |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.










Recensioner
Det finns inga recensioner än.