Taklampa industriell järn är en supercool lampa med den rätta patinan. Tillverkad i järn som är behandlat med ett klarlack, varje produkt har sitt unika utseende där skiftningar förekommer som en del av dess unika design. Perforerad yta som släpper igenom ljus och ger en fin spridning i rummet. Takkopp och kedja i samma färg med sladd i svart. Använd ensam eller flera ihop.
Kelly taklampa järn
1295 kr
Kan restnoteras
| Varumärke | Trademark Living |
|---|---|
| Effekt | Max 40W |
| Färg | Järn med klarlack |
| Längd | 33 cm |
| Bredd | 33 cm |
| Höjd | 26 cm |
| Sockel | |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Ljuskällor | 1 |
| Sladd | Takpropp ingår ej |
| Övrigt | Vintage design där varje produkt har sin unika finish och färg |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
















Recensioner
Det finns inga recensioner än.