Keros är en smart hylla att placera på valfritt matbord för extra utrymme och exponering. Rejält och elegant på samma gång. Tillverkad i stilren naturlig teak med dekortiva ribbor. Torkas av med en fuktad trasa och levereras omonterad. Välj om du vill behandla din möbel i teak med en olja eller lämna som den är för en grånad yta. Komplettera gärna med valfritt matbord, gärna Keros matbord för en enhetlig känsla.
Keros bordshylla teak
2095 kr
För dig som vill mjuka upp din uteplats med lite härlig trä så passar Keros perfekt. Tillverkad i finaste teak med en gedigen och exklusiv design. Komplettera gärna med Keros stol, bord och pallar för en komplett grupp
| Vikt | 5,5 kg |
|---|---|
| Varumärke | Brafab |
| Färg | Natur |
| Längd | 150 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Höjd | 28 cm |
| Material | Teak |
| Övrigt | Ute/inne |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.














Recensioner
Det finns inga recensioner än.