Leipzig golvlampa från Artwood är en annorlunda och stilfull lampa för ditt hem. Golvlampan har en fot i matt svart metall och en skärm i antique brass metall som du kan rikta efter behov. Torkas enkelt av med en trasa vid behov.
Leipzig golvlampa matt black/antique brass
4440 kr
En häftig liten golvlampa med nätt industriell känsla. Passar perfekt som en läslampa vid fåtöljen, soffan eller vid sidan av sängen.
| Varumärke | Artwood |
|---|---|
| Effekt | Max 25W |
| Färg | Svart sladd |
| Längd | 20 cm |
| Bredd | 26 cm |
| Höjd | 140 cm |
| Sockel | |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Ljuskällor | 1 |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.












Recensioner
Det finns inga recensioner än.