Maribor golvlampa med inustriell design från Artwood. Lampfot tillverkad i matt svart järn. Lampskärm ingår ej utan kan köpas till, på bild Cylinder lampskärm.
Maribor golvlampa svart järn
6220 kr
Maribor är en golvlampa som pryder sin plats var du än ställer den. Industriell känsla och fin design, komplettera med valfri lampskärm som passar i ditt hem.
| Varumärke | Artwood |
|---|---|
| Effekt | Max 40W |
| Längd | 32 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Höjd | 160 cm |
| Sockel | |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Lampskärm | Ingår ej |
| Ljuskällor | 1 |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.








Recensioner
Det finns inga recensioner än.