Loungestolen Rizal kommer sätta en modern prägel på blickfånget i uterummet! Den här stolen har en avkopplande ramkonstruktion med integrerade armstöd i svart aluminium och detaljer i flätad svart rotting. Placera i loungehörnan eller solitär som stilikon – bara fantasin sätter gränser. Placera stolen inomhus, i uterummet eller under tak då rotting är känsligt mot väta.
Rizal loungstol svart rotting
2090 kr
Härliga Rizal ger dig en avkopplande plats var du än behöver, en praktisk stol som passar i del flesta rum.
| Varumärke | Venture Design |
|---|---|
| Modell | Loungestol |
| Färg | Svart |
| Längd | 57 cm |
| Bredd | 64 cm |
| Höjd | 90 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Material | Aluminium och rotting |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.














Recensioner
Det finns inga recensioner än.