Venice bordlampa från Artwood är en stiligt och fin lampfot i generös storlek och höjd. Lampfoten är tillverkad i matt svart trä med fina svarvningar. Lampskärm ingår ej utan kan köpas till.
Venice lampfot svart trä
1950 kr
Dekorera avlastningbordet eller fönstret med denna fina lampfot, passar även utmärkt på sängbordet. Venice är en rejäl lampfot i fin och rustik design, komplettera med valfri lampskärm som passar i ditt hem.
| Varumärke | Artwood |
|---|---|
| Effekt | Max 40W |
| Längd | 15 cm |
| Bredd | 15 cm |
| Höjd | 58 cm |
| Sockel | |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Ljuskällor | 1 |
| Sladd | Svart med väggkontakt |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.








Recensioner
Det finns inga recensioner än.