Pors nätta uttryck gör att den passar fint även på den mindre uteplatsen, och bjuder på komfort utan att ta för mycket plats i anspråk. Pors soffa är tillverkad i naturfrägad konstrotting som är luftigt flätad, rundad stomme i aluminium ger en modern soffa som drar blickarna till sig. Inklusive tjocka och mjuka dynor i naturfärg fär en bekväm sittkomfort. Konstrottingen och textilens naturfärger gör sig fint i kombination med både trä och mer färgglada detaljer. Torkas av med en trasa och levereras monterad.
Pors soffa 2,5-sits natur/natur
15980 kr
Pors är en nätt men generös soffa som går lika bra att kombinera med matchande fåtölj, som den står för sig själv på din balkong eller uteplats. Extra tjocka, mjuka kuddar och omslutande armstöd gör att du sitter riktigt bekvämt i denna moderna, framtida favorit.
| Varumärke | Brafab |
|---|---|
| Färg | Natur |
| Längd | 170 cm |
| Bredd | 75 cm |
| Höjd | 74 cm |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Material | Konstrotting och tyg |
| Övrigt | Dynor ingår |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
















Recensioner
Det finns inga recensioner än.